ZK POUGARJE KRAJ zimski2 mali

Popis starih članova udruge zavičajnog kluba „Pougarje“

stranica

Staro članstvo udruge ZK „Pougarje“

Rb.

Ime:

Prezime:

Mjesto:

Godište:

1.

Anto

Aščić

Zagreb

1966.

2.

Anto

Aščić

Zagreb

1974.

3.

Anto

Aščić

Koprivnica

1963.

4.

Ivo

Aščić

Daruvar

1971.

5.

Marinko

Aščić

Zagreb

 

6.

Milena

Aščić

Zagreb

 

7.

Željko

Aščić

Split

1971.

8.

Anđa

Bilješković

Velika Gorica

 

9.

Anto

Čakarić

Zagreb

1975.

10.

Bare

Đukić

Daruvar

1979.

11.

Pero

Ilić

Zagreb

1977.

12.

Mirko

Jakovljević

Okučani

1952.

13.

Luka

Kokalović

Koprivnica

1961.

14.

Šimo

Kokalović

Novo Mesto

1961.

15.

Nedeljko

Marković

Zagreb

1978.

16.

Mijo

Pejazić

Đakovo

1976.

17.

Mijo

Petrović

Črnomelj

1981.

18.

Franjo

Pršlja

Zagreb

1977.

19.

Franjo

Pršlja

Zagreb

1966.

20.

Ivan

Pršlja

Zagreb

1960.

21.

Nikola

Pršlja

Novo Mesto

1976.

22.

Rutko

Pršlja

Novo Mesto

1956.

23.

Ruža

Pršlja

Zagreb

1979.

24.

Stipan

Pršlja

Dugo Selo

1978.

25.

Željko

Saratlija

Koprivnica

1975.

26.

Vinko

Sivonjić

Virovitica

1954.

27.

Franjo

Vardić

Krško

1959.

28.

Ilija

Pejazić

Jajce

1954.

29.

Manda

Poplašen

Dobretići

1979.

30.

Petar

Davidović

Rijeka

1975.

31.

Mijo

Bubnjić

Tomislavgrad

1980.

32.

Mara

Slipčević

Tomislavgrad

1983.

33.

Manda Slipčević

Dugo Selo

Dugo Selo

1977.

34.

Zdravko

Vuk

Tomislavgrad

1977.

35.

Marko

Dražetić

Piazenza

1966.

36.

Pero

Dražetić

Piazenza

1971.

37.

Jozo

Matošević

Daruvar

1974.

38.

Branko

Vardić

Daruvar

1970.

39.

Anto

Vardić

Daruvar

1972.

40.

Ivan

Davidović

Štefanje

1966.

41.

Jozo

Aščić

Daruvar

1971.

42.

Nikola

Poplašen

Zagreb

1957.

43.

Marko

Kokalović

 

1964.

44.

Ivan

Kokalović

Gornja Bistra

1962.

45.

Radovan

Dražetić

Gornja Bistra

1955.

46.

Marko

Bartulović

Velika Gorica

1971.

47.

Srećko

Pršlja

Zagreb

1973.

48.

Željko

Bubnjić

Novo Mesto

1960.

49.

Vinko

Bubnjić

Novo Mesto

1950.

50.

Matija

Ilinković

Novo Mesto

1961.

51.

Jozo

Tubanović

Sevnica

1965.

52.

Marko

Davidović

Krško

1961.

53.

Franjo

Bubnjić

Ljubljana

1959.

54.

Bare

Kokalović

Ljubljana

1959.

55.

Ivo

Vardić

Krško

1960.

56.

Ivan

Aščić

Črnomelj

1964.

57.

Drago

Đukić

Ljubljana

1961.

58.

Ilija

Vardić

Novo Mesto

1965.

59.

Franjo

Jakovljević

Ribnica

1956.

60.

Ivo

Aščić

Črnomelj

1974.

61.

Stipo

Vuk

Črnomelj

1955.

62.

Mato

Tokalić

Črnomelj

1956.

63.

Marijan

Dražetić

Straža

1948.

64.

Ljupko

Saratlija

Dolenjske Toplice

1962.

65.

Drago

Poplašen

Straža

1964.

66.

Manda

Poplašen

Straža

1968.

67.

Marko

Davidović

Novo Mesto

1951.

68.

Anto

Trupina

Novo Mesto

1957.

69.

Petar

Đukić

Novo Mesto

1952.

70.

Ivan

Bubnjić

Črnomelj

1951.

71.

Mijo

Bubnjić

Novo Mesto

1950.

72.

Stipo

Vardić

Črnomelj

1963.

73.

Luka

Idžanović

Črnomelj

1971.

74.

Jozo

Vuk

Novo Mesto

1960.

75.

Franjo

Poplašen

Novo Mesto

1961.

76.

Mijat

Tokalić

Črnomelj

1961.

77.

Srećko

Sivonjić

Straža

1973.

78.

Vesna

Sivonjić

Straža

1978.

79.

Mato

Davidović

Novo Mesto

1968.

80.

Dražeta

Dražetić

Zagreb

1977.

81.

Mato

Zec

Daruvar

1973.

82.

Petar

Zec

Daruvar

1971.

83.

Zorkica

Čakarić

Daruvar

1969.

84.

Jozo

Tepurić

Daruvar

1960.

85.

Ivo

Pejazić

Daruvar

1959.

86.

Gordana

Dražetić

Daruvar

1981

87.

Franjo

Sivonjić

Daruvar

1957.

88.

Šimun

Aščić

Daruvar

1961.

89.

Cvitko

Bubnjić

Daruvar

1969.

90.

Mato

Tokalić

Zagreb

1965.

91.

Branko

Marković

Črnomelj

1980.

92.

Petar

Davidović

Črnomelj

1957.

93.

Milka

Malnarić

Semič

1975.

94.

Novica

Marković

Daruvar

1976.

95.

Branko

Zec

Daruvar

1976.

96.

Nevenka

Davidović

Zagreb

1959.

97.

Boro

Bubnjić

Zagreb

1978.

98.

Plamenko

Dražetić

Donji Stupnik

1972.

99.

Martin

Aščić

Grubišno Polje

1961.

100.

Šimun

Aščić

Grubišno Polje

1993.

101.

Tadija

Aščić

Gradec

1966.

102.

Mario

Aščić

Vukovina

1981.

103.

Anto

Tokalić

M. Reka

1971.

104.

Juro

Tokalić

Cugovec

1962.

105.

Marijan

Tokalić

Gradec

1961.

106.

Milovan

Tokalić

Gradec

1984.

107.

Mara

Aščić

Petrinja

1970.

108.

Anto

Aščić

Petrinja

1965.

109.

Kata

Davidović

Novo Mesto

1960.

110.

Jozo

Vardić

Črnomelj

1973.

111.

Nedeljko

Lukić

Črnomelj

1975.

112.

Marko

Dražetić

Črnomelj

1978.

113.

Stipo

Petrović

Črnomelj

1976.

114.

Zvonko

Dražetić

Gornji Bogićevci

1970.

115.

Marko

Tokalić

Gornji Bogićevci

1979.

116

Željko

Cica

Dobretići

1980.

117.

Luca

Šugić

Jajce

1980.

118.

Pejo

Bliznac

Jajce

1974.

119.

Marica

Bilješković

Vukovina

1978.

120.

Mira

Bilješković

Vukovina

1975.

121.

Mara

Vardić

Opatija

1975.

122.

Mirko

Bilješković

Hofheim

1980.

123.

Franjo

Idžanović

Zelina

1978.

124.

Željko

Jurić

Zagreb

1975.

125.

Ivan

Pršlja

Novo Mesto

1957.

126.

Ivan

Davidović

Straža

1954.

127.

Ana

Davidović

Straža

1959.

128.

Zdenko

Davidović

Straža

1977.

129.

Ivo

Bubnjić

Straža

1965.

130.

Slađana

Dražetić

Dolenjske Toplice

1976.

131.

Pile

Dražetić

Dolenjske Toplice

1946.

132.

Ilija

Tokalić

Daruvar

1958.

133.

Marko

Dražetić

Zagreb

1978.

134.

Josip

Dražetić

Zagreb

1975.

135.

Ivo

Vardić

Črnomelj

1981.

136.

Milica

Spahić

Vinica

1968.

137.

Vlado

Vardić

Črnomelj

1968.

138.

Goran

Aščić

Črnomelj

1977.

139.

Manda

Dražetić

Črnomelj

1970.

140.

Jozo

Pršlja

Melina

1970.

141.

Pejo

Đukić

Dobretići

1954.

142.

Petar

Vuk

Jajce

1978.

143.

Dražen

Glavaš

Milaševci

1982.

144.

Pile

Idžanović

Dobretići

1964.

145.

Anto

Sivonjić

Jajce

1976.

146.

Jozo

Dražetić

Jajce

1979.

147.

Ivo

Vuk

Daruvar

1968.

148.

Franjo

Sivonjić

Jajce

1971.

149.

Jozo

Mijatović

Jajce

1967.

150.

Fra Juro

Tokalić

Jajce

1971.

151.

Tomo

Kokalović

Livno

1969.

152.

Mirko

Sivonjić

Jajce

1974.

153.

Kata

Idžanović

Jajce

1960.

154.

Luca

Tokalić

Novi Travnik

1964.

155.

Drago

Marković

Kočevje

1965.

156.

Ivo

Tubanović

Novi Travnik

1972.

157.

Petar

Poplašen

Daruvar

1960.

158.

Davor

Jakovljević

Jajce

1978.

159.

Mira

Slipčević

Jajce

1978.

160.

Željko

Barišić

Garešnica

1976.

161.

Stipan

Dražetić

Zagreb

1972.

162.

Ankica

Mijatović

Tomislavgrad

1983.

163.

Anđa

Pejazić

Jajce

1977.

164.

Ivanka

Marković

Jajce

1979.

165.

Franjo

Ilinović

Munchen

1970.

166.

Marko

Đukić

Dobretići

1961.

167.

Goran

Aščić

Tomislavgrad

1978.

168.

Anto

Cica

Dobretići

1939.

169.

Bare

Dražetić

Jajce

1974.

170.

Tadija

Šugić

Jajce

1959.

171.

Bare

Pršlja

Jajce

1968.

172.

Kata

Davidović

Samobor

1975.

173.

Dušica

Davidović

Samobor

1972.

174.

Jozo

Vuk

Zagreb

 

175.

Mara

Aščić

Daruvar

1972.

176.

Marica

Bliznac

Donja Zelina

1980.

177.

Franjo

Idžanović

Donja Zelina

1971.

178.

Slobo

Đukić

Donja Zelina

1972.

179.

Hrvoje

Bliznac

Donja Zelina

1971.

180.

Stipo

Idžanović

Donja Zelina

1961.

181.

Slavica

Tadić

Munchen

1979.

182.

Ivo

Bliznac

Donja Zelina

1967.

183.

Drago

Ilinović

Donja Zelina

1976.

184.

Pero

Bliznac

Donja Zelina

1977.

185.

Marijan

Oršilić

Donja Zelina

1963.

186.

Ivo

Pejazić

Steyr

1969.

187.

Iva

Pejazić

Steyr

1972.

188.

Jelica

Bliznac

Donja Zelina

1981.

189.

Dragan

Brtan

Donja Zelina

1977.

190.

Marko

Poplašen

Daruvar

1969.

191.

Ljuba

Stipić

Wernberg

1975.

192.

Ilija

Šugić

Daruvar

1974.

193.

Drago

Grgić

Daruvar

1966.

194.

Jozo

Šugić

Pakrac

1966.

195.

Luka

Mijić

Pakrac

1973.

196.

Janja

Đukić

Daruvar

1975.

197.

Zoran

Tokalić

Križevci

1978.

198.

Ivo

Bilješković

Velika Gorica

1942.

199.

Novo

Aščić

Kaštel Kambelovac

1970.

200.

Pero

Dražetić

Kaštel Kambelovac

1969.

201.

Tomo

Tokalić

   

202.

Željko

Aščić

   

203.

Josip

Kokalović

Maribor

1980.

204.

Pejo

Malić

Novo Mesto

1956.

205.

Manda

Malić

Novo Mesto

1961.

206.

Mijat

Tubanović

Novo Mesto

1934.

207.

Nenad

Pršlja

Novo Mesto

1980.

208.

Marijan

Vardić

Karlovac

1975.

209.

Branko

Čakarić

Bosiljevo

1977.

210.

Anto

Pršlja

Ljubljana

1956.

211.

Tomo

Aščić

Ljubljana

1953.

212.

Boro

Filipović

Ljubljana

1960.

213.

Niko

Bubnjić

Kočevje

1952.

214.

Branko

Davidović

Novo Mesto

1964.

215.

Ljilja

Aščić

Karlovac

1970.

216.

Klara

Aščić

Karlovac

1946.

217.

Ruža

Čakarić

Garešnica

1977.

218.

Tvrtko

Bunarkić

Sežana

1967.

219.

Ivica

Čakarić

Sežana

1963.

220.

Šimo

Kokalović

Daruvar

1957.

221.

Petar

Saratlija

Sežana

1956.

222.

Marko

Sivonjić

Sežana

1948.

223.

Pile

Đukić

Daruvar

1957.

224.

Nikola

Saratlija

Sežana

1952.

225.

Borislav

Mijić

Sežana

1968.

226.

Pejo

Ilinković

Sežana

1939.

227.

Ivo

Mijatović

Daruvar

1963.

228.

Pejo

Bunarkić

Sežana

1966.

229.

Niko

Poplašen

Sežana

1951.

230.

Šimo

Mijatović

Daruvar

1958.

231.

Bogdan

Filipović

Sežana

1961.

232.

Milorad

Pilić

Senožeće

1960.

233.

Mirko

Barišić

Sežana

1967.

234.

Ivo

Bojić

Straža

1963.

235.

Zora

Poplašen

Novo Mest

 

236.

Luka

Aščić

Dolenjske Toplice

1957.

237.

Stipo

Aščić

Črnomelj

1955.

238.

Ilija

Bunarkić

Sevnica

1962.

239.

Pero

Dražetić

Sevnica

1959.

240.

Luka

Dražetić

Sevnica

1963.

241.

Davor

Bunarkić

Novo Mesto

1972.

242.

Marko

Marković

Črnomelj

1956.

243.

Ivo

Dražetić

Draga

1956.

244.

Mirko

Davidović

Kopar

1965.

245.

Franjo

Davidović

Sevnica

1963.

246.

Marija

Dražetić

Draga

1959.

247.

Branko

Dražetić

Ljubljana

1960.

248.

Bare

Pršlja

Novo Mest

1954.

249.

Biljana

Davidović

Zagreb

1980.

250.

Radmila

Ilinović

Zagreb

1984.

251.

Mirko

Mijatović

Žakanje

1965.

252.

Branka

Tomić

Đakovo

1970.

253.

Ivka

Aščić

Đakovački Selci

1939.

254.

Ilija

Vardić

Melina

1941.

255.

Kata

Vardić

Melina

1946.

256.

Pejo

Đukić

Črnomelj

1966.

257.

Ivo

Bubnjić

Metlika

1956.

258.

Anđelko

Bubnjić

Črnomelj

1974.

259.

Stipo

Dražetić

Črnomelj

1957.

260.

Nikola

Bubnjić

Eschlikon

1956.

261.

Marko

Mijatović

St. Gallen

1962.

262.

Stipo

Mijatović

St. Gallen

1957.

263.

Jozo

Mijatović

Schweiz

1959.

264.

Franjo

Mijatović

Gospić

1968.

265.

Alojz

Poplašen

Gospić

 

266.

Juro

Dražetić

Stuttgart

1947.

267.

Anđa

Dražetić

Stuttgart

1957.

268.

Anita

Dražetić

Stuttgart

1983.

269.

Drago

Dražetić

Stuttgart

1975.

270.

Petar

Tubanović

Koprivnica

1962.

271.

Mara

Čengić

Stuttgart

1974.

272.

Mirko

Mijatović

Tomislavgrad

1965.

273.

Mara

Mijatović

Tomislavgrad

1966.

274.

Stanko

Meljankić

Gospić

1968.

275.

Pile

Aščić

Jakšić

1962.

276.

Fabijan

Barišić

Jakšić

1972.

277.

Grgo

Vuk

Radnovac

1962.

278.

Zoran

Subotić

Jakšić

1974.

279.

Mirko

Marijanović

Jakšić

1964.

280.

Marko

Jurišić

Jakšić

1954.

281.

Zoran

Žilić

Tekić

1968.

282.

Ivan

Slipčević

Eminovci

1968.

283.

Zoran

Furundžija

Eminovci

1968.

284.

Lovro

Šugić

Leonding

1968.

285.

Miodrag

Tokalić

Gradeški Pavlovec

1980.

286.

Ivanka

Tokalić

Daruvar

1977.

287.

Pero

Aščić

Wuppertal

1971.

288.

Calogero s

Birziola

Ennepetal

1975.

289.

Dijana

Tokalić

Koprivnica

1983.

290.

Ivo

Tokalić

Koprivnica

1985.

291.

Branko

Đukić

Vodnjan

1963.

292.

Nedeljko

Tomić

Pula

1964.

293.

Toma

Cica

Ljubljana

1966.

294.

Niko

Spajić

Ljubljana

1966.

295.

Mato

Đukić

Ljubljana

1955.

296.

Tihomir

Kokalović

Okučani

1975.

297.

Stipan

Jakovljević

Split

1969.

298.

Martin

Aščić

Ljubljana

1947.

299.

Marko

Malić

Škofljica

1959.

300.

Luka

Martić

Kamnik

1970.

301.

Stipo

Barišić

Moravče

1962.

302.

Stipan

Vuk

Kamnik

1961.

303.

Janja

Vuk

Kamnik

1963.

304.

Marko

Aščić

Ljubljana

1961.

305.

Dalibor

Malić

Škofljica

1985.

306.

Jela

Trupina

Domžave

1959.

307.

Ivica

Joskić

Melbourne

1946.

308.

Branko

Matošević

Melbourne

 

309.

Bare

Aščić

Vukmanički Cerovec

1968.

310.

Vesna

Aščić

Vukmanički Cerovec

1966.

311.

Jelena

Pršlja

Vukmanički Cerovec

1982.

312.

Ivka

Majdančić

Vukmanički Cerovec

1975.

313.

Stipan

Majdančić

Vukmanički Cerovec

1968.

314.

Ivica

Aščić

Vukmanički Cerovec

1982.

315.

Bare

Bilješković

Vukovina

1945.

316.

Stipo

Vardić

Koper

1961.

317.

Gordana

Vardić

Koper

1965.

318.

Mijo

Idžanović

Zagreb

1965.

319.

Fra Ivanko

Vuk

Orašje

1976.

320.

Stipo

Grgić

Ivanja Reka

1967.

321.

Jozo

Tokalić

Ljubljana

1964.

322.

Kata

Poplašen

Obrov

1976.

323.

Tomislav

Sivonjić

Sežana

1957.

324.

Danko

Bubnjić

Črnomelj

 

325.

Ilija

Jakovljević

Dobretići

 

326.

Nikola

Tokalić

Izola

1951.

327.

Jela

Tokalić

Izola

1956.

328.

Tadija

Aščić

Izola

1958.

329.

Tadija

Pilić

Izola

1966.

330.

Bare

Vardić

Izola

1961.

331.

Nevenka

Vardić

Izola

1963.

332.

Luka

Tokalić

Kopar

1956.

333.

Bare

Alandžak

Izola

1952.

334.

Boška

Alandžak

Izola

1953.

335.

Ranko

Pršlja

Novo Mesto

1963.

336.

Toma

Đukić

Divača

1960.

337.

Marko

Aščić

Zagreb

 

338.

Mara

Đukić

Daruvar

1973.

339.

Pavo

Alandžak

Kamik

1962.

340.

Juro

Dražetić

Vrhnika

1957.

341.

Goran

Marković

Kamnik

1967.

342.

Ivan

Alandžak

Kamnik

1958.

343.

Anto

Pejazić

Žalac

 

344.

Niko

Kokalović

Đakovački Selci

1954.

345.

Jakov

Jurišić

Jakšić

1961.

346.

Ivan

Poplašen

Đakovački Selci

1971.

347.

Ivo

Tubanović

Đakovački Selci

1949.

348.

Toma

Davidović

Đakovački Selci

1966.

349.

Marko

Jurić

Daruvar

1979.

350.

Marko

Čakarić

Slipčevići

1959.

351.

Anto

Aščić

Slavonski Brod

1951.

352.

Anto

Marijanović

Jakšić

1960.

353.

Ile

Marijanović

Jakšić

1960.

354.

Božo

Idžanović

Sesvetski Kraljevac

1960.

355.

Srećko

Čakarić

Karlovac

1972.

356.

Dragan

Jakovljević

Erding

1965.

357.

Luka

Poplašen

Kočevje

1956.

358.

Marko

Bubnjić

Daruvar

1971.

359.

Mladen

Poplašen

Kočevje

1983.

360.

Božo

Pilić

Kamnik

1965.

361.

Vinko

Alandžak

Kamnik

1964.

362.

Zoran

Jakovljević

Nova Gradiška

1964.

363.

Jako

Tomić

Zagreb

1976.

364.

Mišo

Bubnjić

Lički Osik

1980.

365.

Zoran

Đukić

Sesvete

1965.

366.

Petar

Pršlja

Grubišno Polje

1958.

367.

Stipo

Mijatović

Divača

1970.

368.

Mislav

Idžanović

Donja Zelina

1975.

369.

Anto

Slipčević

Solin

1966.

370.

Bare

Bubnjić

Kočevje

1952.

371.

Ivo

Jakovljević

Ljubljana

1960.

372.

Željko

Mijatović

Izola

1973.

373.

Luce

Lukić

Dvor

1988.

374.

Mijo

Bubnjić

Daruvar

1975.

375.

Jozo

Vuk

   

376.

Miro

Tokalić

Križevci

 

377.

Luca

Pepić – Filipović

St. Gallen

1962.

378.

Jozo

Mijatović

St. Gallen

1962.

379.

Mato

Grgić

St. Gallen

1962.

380.

Ivo

Mijatović

Sirnach

1961.

381.

Ivica

Mijatović

Bronschhofen

1962.

382.

Pavo

Mijatović

Dietikon

1963.

383.

Jela

Pršlja

Melina

1979.

384.

Kruno

Vuk

Zagreb

1970.

385.

Stipo

Poplašen

Draga

1950.

386.

Kata

Klepac

Kočevje

1969.

387.

Danica

Kokalović

Škofljca

1968.

388.

Jakvo

Čizmić

Kočevje

1952.

389.

Frano

Grgić

Kočevje

1948.

390.

Antun

Tubanović

Đakovo

1973.

391.

Milenko

Ivančević

Đakovo

1974.

392.

Jozo

Petrović

Đakovo

1970.

393.

Bare

Dražetić

Đakovo

1960.

394.

Drago

Ivančević

Đakovo

1981.

395.

Stanko

Tutić

Gradac

1973.

396.

Ankica

Tutić

Gradac

1978.

397.

Ilija

Poplašen

Grubišno Polje

1975.

398.

Goran

Ilinović

Steyr

1972.

399.

Manda

Dražetić

Đakovački Selci

1970.

400.

Anto

Aščić

Đakovački Selci

1951.

401.

Fabijan

Šugić

Pakrac

1975.

402.

Mijo

Grgić

Pakrac

1973.

403.

Branko

Bubnjić

Badljevina

 

404.

Marko

Dražetić

Vitovlje

1960.

405.

Milan

Bandić

Zagreb

1955.

406.

Ivo

Poplašen

Črnomelj

1984.

407.

Marko

Aščić

Črnomelj

1952.

408.

Luka

Vardić

Črnomelj

1966.

409.

Radovan

Idžanović

Zagreb

1965.

410.

Dominik

Saratlija

Sežana

1943.

411.

Anto

Bartulović

Izola

 

412.

Franjo

Aščić

Frankfurt

1963.

413.

Anto

Vuk

Steyr

 

414.

Jozo

Čakarić

Salzburg

1973.

415.

Vinko

Pilić

Munchen

1939.

Prema arhivi članstva udruge ZK „Pougarje“, svi nabrojani su platili članarinu za 2001. ili 2002. godinu dok manji dio za obe godine. Prema zaključku 1. redovne skuštine oni imaju pravo na prvi (zapravo peti) broj lista „Glas Pougarje“ besplatan. Vodstvo udruge probati će ponovno sačiniti mrežu povjerenika kako bi ovaj, ali i sve iduće brojeve uspješno dostavljalo do svoga članstva. U nerijetkim slučajevima to će se činiti i poštanskim putem direktno na adresu. Iz arhive članstva nisu nam dostupne sve adrese članova, a zbog odmaklog vremenskog perioda mnoge su i promjenjene. Tako molimo sve one koji se nalaze na listi, a željeli bi da prime barem ovaj prvi broj s mogućnošću nastavljanja godišnje pretplate na list, da kontaktiraju vodstvo udruge putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili putem facebooka. Vodstvo udruge ne odgovara za eventualno nedobivanje lista starih pretplatnika, ali će se maksimalno potruditi da stigne do što više njih. O pojedinostima učlanjena u udrugu i postajanja pretplatnikom lista „Glas Pougarja“ možete pročitati OVDJE.

Share

Jeste li znali...

Jeste li znali
Go to top